| Savver a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? Am faţa plina, sunt baiat rolling on the floor Am auzit ca merge cu spirt da nu sunt sigur!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu cumva sa faci asta, isi arde pielea, pubertatea face asta, nu ai ce face, evita zaharul pe cat posibil, stai sa fac o cautare

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Consulta un endocrinolog dacă esti la libertate, adolescenta

| GrecuMariaaa a răspuns:

Nu le rupe, nu le atinge, nu te da cu spirt, daca vrei sa iti cureti tenul foloseste masti de argila.

| Sfatuitorul69 a răspuns:

Rupe l