| DyanneDolce a întrebat:

Cum pot scăpa de coşuri? Nu am exagerat de multe dar totuşi am câteva pe faţă, iar pe mâini şi pe spate sunt plină! Ce să fac? Zineryt este bun?

3 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Este bun Zineryt. Nu-i lasa sa te sperie. Nu ustura asa de rau. Ustura, dar e suportabil. Eu am reusit sa elimin cosurile, prin simplu fapt ca am renuntat la ciocolata. Desi mi-e greu, eu am reusit sa scap de ele. Nu zic sa renunti de tot, dar incearca sa reduci cantitatea pe care o consumi. Doar ca, oricum trec cu varsta. Nu te speria.

| 7QA3 a răspuns:

Zineryt da, este bun, caci usuca acele cosuri, dar iti sugerez : Mibazon aplicat de 2 ori pe zi daca e nevoie si o data pe saptamana sa te ungi cu suc de lamaie. Cosurile se vor estompa din cauza acidului si vor fi mai sensibile cand le dai cu mibazon. Zineryt se poate folosi in combinatie cu o alta crema antiacneica. Intreaba la farmacie si succes!

| Roland22 a răspuns:

Zineryt am dat si eu dar o sa te usture ingrozitor.iti recomand sa iti iei "cutaden" de la farmacie..sau du-te la femei/barbati, sincer e cea mai usoara cale sa scapi.totul este hormonal laughing