| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri rapid? sad

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Le laşi din mînă şi ai scăpat de ele.

| DeKoniec a răspuns:

Du-te si intreaba la farmacie, ei vor sti cu siguranta ce sa iti dea. Succes!

| MaryyraM a răspuns:

Pai.poti incerca produsele de la avon pentru cosuri.happy..sau masti de fata..eu scap de ele cu masca de fata cu extract de caviar, iar apoi ma dau cu o crema de corp (ambele de la avon ). Bafta! :*

| PandaBear7 a răspuns:

Pff pai mergi la farmacie au niste tratamente. eu am folosit unul pe termen scurt + un sapun special si nu mai aveam.
momentan, din pacate, mi s-a terminat tratamentul si mi le dezinfectez cu spirt. auch.
CEL MAI BINE MERGI LA DERMATOLOG!

| Catabossul a răspuns:

Cu crema de galbenele gasesti la farmacie stiu din propria experienta