| Vale112 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri cat mai rapid?

Răspuns Câştigător
| Xyt a răspuns:

Trebuie sa-ti faci niste analize, sa fi sigura ca nu ai o infectie in corp sau altceva.
Apoi daca nu doresti sa mergi la dermatolog, poti incerca cu remedii naturiste, poate ai noroc si trec asa.
1.Masca cu miere
2. Tamponare cu suc de lamaie
3.Du-te la farmacie si cumpara Nidoflor, ajuta la uscarea rapida a cosurilor si nu raman semne
BAFTA:*>:d

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Foloseste seria anti-acnee de la Tiande. Rezultat sigur http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5 aici ai catalogul

| Caitlyn14 a răspuns:

Du-te la dermatolog. singura solutie, uneori nici aia.happy

| Vale112 explică:

Crema de galbenele sau ceaiul de musetel au vreun efect?