| No0Na0Me a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile negre?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Incearca o masca cu malai si stoarcele ca sa se curete fata.
http://www.gradinamea.ro/Masca_pentru_tenul_cu_puncte_negre_8487_668_1.html

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

O masca cu malai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mayra.ro/......de-pe-nas/

| Zuzazozo a răspuns:

Poti scapa de puncte negre cu un Gel Antiacneic de la Hofigal.

| Aldercy a răspuns:

Vrei să spui puncte negre. Păi, fierbe ceai apoi acoperă vasul unde l-ai fiert cu o farfuriuţă. După 5-10 minute ia farfuria de acolo, şi pune faţa cu zona respectivă (unde se află punctele nerge) şi vor ieşi, dacă nu ies "ajută-le" şi stoarce-le.
Şi mai poţi aplica pe faţă, în fiecare seară albuş de ou după care te clăteşti cu apă rece.

Fundă?

| Theea13 a răspuns:

Iti uzi fata apoi aplici un strat de malai sau iti pui intr-un bol apa cu coji de fructe (cel mai bine cogile de mar, pere, portocale si piersica) si dupa 2 ore poti sa te speli cu ele pe fata dar cel mai bine lu pui de seara si te speli dimineata! Funda:*