| Lollipop_2607 a întrebat:

Cum pot scapa de punctele negre? Va rog niste raspunsuribatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

La un salon de cosmetica e cel mai usor si indicat. Fetele ti le scot in mod profesionist

| AlexandraCroft a răspuns:

Iei o aspirina si o bagi in miere si pe urma freci cu ea toate punctele negre.rolling on the floor. ciudata asa am zis si eu la inceput dar uite ca a mers:*
Nu stii pana nu incerci.happy
Sa ne auzim cu binee :*

| AlexandraCroft a răspuns:

Iei o aspirina si o bagi in miere si pe urma freci cu ea toate punctele negre.rolling on the floor. ciudata asa am zis si eu la inceput dar uite ca a mers:*
Nu stii pana nu incerci.happy
bft

| Melinda1219 a răspuns:

Crema de galbenele si propolishappy

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Buna eu iti recomand tonicul de la AVON pentru. puncte negre. (cel albastru) este destul de bun. chiar acum ma dadeam cu el.laughing
Funda?

| Micutza_2327 a răspuns:

Poi te duci la cosmetica, si te aranjeaza ele acolo, si eu am fost si nu doare chiar aproape deloc, si pretul este la indemana oricui! (Rezultatele se vad foarte bine, si tenul este mai curat)