| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de ticurile nervoase. Gen : mana in fund, clipit des din ochi. Mai ales in privinta ochilor. imi obosesc foarte repede si am un tic urat de tot. Am fost la control si port ochelari. merg la sase luni, dar nu este vorba de asta. este un tic. cum pot scapa de ticuri?

Răspuns Câştigător
| MegaProXtreMm a răspuns:

Ok,chestia cu "mana in fund" e prea epicarolling on the floor))) Dar in fine...incearca sa fii mai calma, indiferenta, sa nu te mai afecteze nimic.Iesi,distreza-te,fa-ti prieteni.Asa am avut si eu ticuri, mai ales din ochi timp de 4 ani.Am fost la toti medicii posibili, am luat N pastile dar degeaba...tot ce e nevoie este un mediu linistit happy