| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Cum pot schimba mesajul de la mesageria vocala? [adica sa spun "salut, sunt X si nu pot raspunde acum. suna-ma mai tarziu sau lasa-mi un mesaj"]

3 răspunsuri:
| Antoniia458 a răspuns:

Suna la 555 si te ghideaza ei. happy
Sper ca te-am ajutat.

| ganutzu a răspuns:

Um..nu mai stiu sigur era 335 sau 355 va intra robotul...iti va zice ca dupa semnalul sonor sa zici mesajul sau ceva de genul si apoi sa apesti tasta " # " pentru salvare si gata

| Biib133 a răspuns:

Suni la 555, dacă ești pe Orange -ceea ce ești- și de acolo îți spune tipa-robot ce să faci. happy