| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot seta o imprimanta Lexmarx X2550 sa printeze numai negru? Nu mai am cartus color, iar cel negru abia ce l-am incarcat, dar la printare imi solicita inlocuirea cartusului color.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asa cum ti-a spus andaqv. Daca nu merge poti gasi prin optiuni ceva incat sa printeze doar folosind cartusul negru. Depinde la fiecare imprimanta in parte.

| anda1313 a răspuns:

De la print cauti proprieties apoi selectezi grayscale printing.