| Maryoo a întrebat:

Cum pot si eu juca http://www.travmania.eu (este un server privat travian 100x speed), dar din cate am mai citit pe ici pe colo
trebuie instalat un travian clone sau ceva de genul asta:|. Ma puteti ajuta sa instalez acest program?

Răspuns Câştigător
| Raphy a răspuns:

In acest moment nu merge ei sau mutat pe alt site dar hostul lor este varza si cand iti faci cont si te loghezi te da afara de pe cont are un BUG care nu cred ca va fi rezolvat

3 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Da, faci tot ce iti spune, faci cont si gata.Joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge in acest moment travmania?