| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Cum pot slabi cat mai mult in 3 zile?

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Crezi ca slabitul asta este asa, instant? Cat sa slabesti in 3 zile, 2 grame? Nu se poate...
E piata plina de verdeturi, e sezonul. Mananca stevie, spanac, loboda, salata, ridichi...

| Marius151 a răspuns:

In 3 zile nu prea ai sanse, ca sa slabesti trebuie sa mananci echilibrat, sa nu mananci cu 2 ore inainte sa te culci, si sa faci sport.

| Kiddc a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu un nutritionist si iti va face o cura de slabire dupa analizele tale care le vei face. Am o prietena care desii nu se tine prea mult de regim slabest in fiecare zi cam jumatate de kg, daca nu si mai mult. Deci daca te tii cum trebuie de regim slebesti fara sa te infometezi sau sa-ti faci rau singura.