| IrInna8006 a întrebat:

Cum poți slabi in doua zile

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Regimul de slabit 4 – 3 kg In 3 zile
Ziua 1 – legume

Ziua 2 – fructe

Ziua 3 – orez

In regimul de slabire trebuie sa bei suficienta apa. Apa atat cat este necesara organismului, o vei bea Intre mese si nu In timpul meselor.

Scuze dar stiu cum sa slabesti doar in 3-4 zile.happy Sper ca te ajuta. Winking.:*

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

rolling on the floor cum sa slabesti in 2 zile? Minimum 1 saptamana iti trebuie ca sa se vada mici-mici rezultate.Prin miscare si dieta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti slabi in 2 zile(nu,, ingrasa porcul de Craciun'').
Poti slabi intr-o saptamana.
-mananca sanatos(nu te infometa!)de 3 ori pe zi
-fara e-uri, sucuri si fastfood
-bea apa(1l pe zi)
Uite un site din care au slabit multe persoane : www.drmenci.ro/

| laarysukk a răspuns:

Din pacate nu poti salbi in doua zile ...pentru a salbi frumos fara vergeturi ...trebuie slabit treptat ( redus din portii), exercitii fizice zilnic, etc. in concluzie traieste sanatos este cel mai important!