| iFuckingHateYou a întrebat:

Cum pot stii daca o persoana este invizibil' pe facebook? Oare daca imi apare pe prima pagina la chat si fara niciun online, nimic?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu, dacă e pe invizibil, nu (prea) îl poți vedea. Cei care apar în lista de chat, ori ai comunicat cu ei mai des (apar în ordine ascendentă), ori intră mai des pe FB. Să-ți zic un șiretlic: dacă tu ești ON, iar în lista de chat se ivește instantaneu (fără bulină verde) numele unei persoane, în proporție de 90% a intrat, dar a rămas pe invizibil.

1 răspuns: