| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite credit pe cartela de pe abonament? mentionez ca sunt pe orange. urgent! funda

Răspuns Câştigător
| maria_9275 a răspuns:

Pai *100# sau online pe http://orange.ro

1 răspuns:
| gsmro a răspuns:

Nu poti abonamentul nu e preplatit, nu are credit, ci un numar de minute/mesaje etc. care sunt platite o data pe luna, de obicei cu o suma standard prestabilita. Poti trimite credit de pe abonament pe cartela, iar acel credit iti va aparea pe factura la costuri suplimentare, ca atunci cand intri pe net si nu ai preplatit mega.