| leonardo_8381 a întrebat:

Cum pot trimite un email cu poze?

3 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Dai pe yahoo email sh scrie undeva sus in dreapta mesaj nou dai clik pe aia si in jos pe partea stanga este scris atach files sh acolo trebuie scris emailu tauh si emailu lu cine vrei sa trimiti! sper ca te-am ajutat cu ceva :*:*:*... pup

| Daniel123 a răspuns:

Dai new e-mail, iar apoi undeva sus scrie atachements dai pe atachements si cauti acolo directorul unde ai pozele, slectezi pozele şi gata!

| Sandra_2458 a răspuns:

INTRI IN Yahoo Mail dai NEW sus in stanga langa check mail apoi dupa ce ai dat click pe new dai click pe attach tot sus atasezi poza astepti sa se incarce completezi la to:cu adresa de email cui vrei sa ii trimiti pozele, iar la Subject pui :poze dai send apoi o sa iti apara message sent iar jos OK dai clik pe Ok si ai terminat
ai grija nu incap mai mult de 8 poze daca ai mai multe poti trimite 2 Mailuri...te pop