| anonim_4396 a întrebat:

Saluthappy. Se poate trimite poze pe email?raised eyebrows... daca da. cum?happy. Ajutati-ma Va rog.happy. Multumesc Mult!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dolyan a răspuns:

Buna lovelysmile, foarte simplu, atunci cand dai sa trimiti un mesaj nou, in pagina care se deschide, sub spatiul unde bagi adresa destinatarului(cel caruia ii trimiti), cauta cuvantul ATATCH FILE (sau ceva de genul), pentru asistenta mai amanuntita si orice alte intrebari, poti da add id-ului meu, pentru a iti putea oferi mai mult ajutor. guritadulce_4you@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate

| a răspuns:

Da, se poate.
Deschizi mail`ul ---- apoi vezi sus, in stanga scrie New dai clik acolo
------Scrii adresa de mail a destinatarului.
------ Trebuie sa scrii un subiect.
-------Sub Subject scrie Attach Files dai clik acolo si o sa-ti apara ceva gen File1; File2
-------dAI CLIK pe File1 si iti apare browser`ul tau.
-------Alegi poza pe care vrei sa o trimitsi din folderul in care o
ai
-------Dai Attach Files si astepti sa se incarce. Dai send
Poti sa verifici daca l`ai trimis accesand sectiunea Send.