| SimonneBX a întrebat:

Cum pot trimite un mesaj la mai multi din lista de mess?

10 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Dai click dreapta pe grupu` unde se afla cei la care vrei sa trimti mesaju` -> scrii mesaju` in casuta aia si dai send.
Daca vrei sa trimiti mesaj la mai mutin din mai multe grupe ii selectezi apasand pe cate unu` si tinanc in acelasi timp mana pe "Ctrl" [din tastatura], apoi dupa ce ia`i selectat apesi click dreapta pe unul dintr ei -> Instant message -> scrii mesajul si dai send;; )
Succes >big grin

| aleksuta a răspuns:

Dai la actions-send an instant message-apoi faci un fel de chenar cu mouse-ul si il dai tot in jos pentru a-ti selecta cat mai multi si apoi dai ok.Urmatorul pas este sa tastezi mesajul si acesta va fi trimis la cine doresti. Sper ca ai prieceput. Good luck!

| MicutsaBăă a răspuns:

Intrii în YahooMessenger, şi dai click sus la cea de a 3- a opţiune "Actions" apoi, "Send Instant Message", selectezi toată lista, scrii mesajul şi "send".

Sper că te-am ajutatbatting eyelashes.

| florabianca42 a răspuns:

Uite e usor,unde e scris numele grupului,adica familie, prieteni, scoala...etc. dai clik dreapta si prima chestie e "Brodcast an IM to this Group" si apoi scrii mesajul si dai "send" si asa faci la fiecare grup din lista. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| fly4love a răspuns:

Simplu si usor

| b0gd4nn a răspuns:

Pai selectezi toata lista si dai click dreapta pe lista si selectezi "instant message" si scrii ce ai de scris si dai send! Eu asa factongue sper sa reusesti sau selectezi doar la cine vrei sa trimiti!

| NoTime a răspuns:

Ceau.Apeshi clik dreapta si apeshi pe broadcast an im to this group.Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe grupul de amici, selectezi Boadcast an IM to this group -> scrii ce ai de scris -> Send
big grin bafta

| Mariana_6722 a răspuns:

Pai dai foldarul unde scrie friends sau cum iti scrie si dai clik dreapta si apesi pe Broatcast an IM to this Group... tongue si scrii smj

| Elle90 a răspuns:

Dai click dreapta pe grupul de prieteni, click pe,, Broadcast am IM to this group big grin