| SecretLover10 a întrebat:

Cum pot trimite la yahoo mess acelasi mesaj la toata lista deodata? dau fundita!

13 răspunsuri:
| Paprik a răspuns:

Selectezi toata lista-->apesi click dreapta si dai instant message...

| Flaviius87 a răspuns:

Cred ca poti sa trimiti la grupuri.eu asa stiu, si daca ai un singur grup -atunci dai click dreapta pe numele grupului (Friend) -> Broadcast an IM to this Group!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Oanny a răspuns:

Click dreapta pe grupul respectiv, apoi broadcast an Im to this group.Scrii mesajul apoi Send.

| TheWolf13 a răspuns:

Dupa ce ai intrat pe Messanger da Click pe Actions(se gaseste sus de tot chiar sub scrisul yahoo messanger) apoi da click pe Send Instatn Message si iti apare lista ta de mes. Dupa asta tii apasat pe shift si iti marchezi toate contactele si dupa ce le-ai marcat toate dai OK iti apare fereastar unde sa iti scrii mesajul si dupa ce l-ai scris dai Send si til trimite in Toata lista! Sper ca te-am ajutat!

| Piny a răspuns:

Salut/Buna, dai pe un Grup click dreapta, alegi Broadcast an IM to this group... Scrii mesajul si gata happy Funda?

| AtomiKSk8x a răspuns:

Daca ai toata lista doar intr-un grup dai click dreapta broad cast IM si scrii daca nu ai intr-un singur grup tii apasat ctrl si selectezi pe toate si dupa dai click dreapta si broad cast IM si gata happy

| Kiddduu a răspuns:

Selectezi grupa...gen friends apoi dai dublu click sh dai pe prima( brodcast an IM o this GROUP)
Funda``?

| claudiuclaus123 a răspuns:

Dai enter unde scrie friend si scrii mesajul si send

| MrSpooky a răspuns:

Dai click dreapta pe friends sau cum ai numele la lista si apoi dai Broadcast an IM to this group...
si gthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic stanga la grup si dai acolo primul apoi iti apare un cadran unde scrii mesaju si dai enter p taste sau click send si gata happy

| Justdreams a răspuns:

Poi foarte simplu Dai clic dreapta pe grupul unde-i ai adaugati prietenii(friends sau ce nume ai) si clic stanga pe primul "Broadcast an IM to his group..." si scrii mesajul, funda plssbig grinkiss!

| elenutza7275 a răspuns:

Click dreapta pe grup big grin si dai broadcast si iti apare o cautsa. scrii acolo mesjul si dai send

| nomad14 a răspuns:

Salut.dai click dreapta pe friends daca asa ti grupa si iti apare Broadcast an IM to this Group si iti apare un chenar si acolo scrii si dai send.si gatahappy fundita?!