| Valisha18 a întrebat:

Cum pot unii oameni sa "detina controlul"? Ma refer la popularitatea din clasa si puterea exemplului pe care il au. Pur si simplu, ies in evidenta, sunt cineva si te fac sa-i respecti! Care-i smecheria? happy

Răspuns Câştigător
| sceptic a răspuns:

Ei stiu sa intre pe sub pielea unui om, sa se faca placuti. Asta e calitate.Altii insa, sunt priviti cu dispret, ca fiind falsi. Stiu exact la ce te referi.

1 răspuns:
| roxy21 a răspuns:

Crede-ma daca as sti la ora asta nu as fi aici si in oras cu o gloata de prieteni nebuni care m-ar complimenta :d