| dedee23 a întrebat:

Cum poti convinge un baiat sa faca ce vrei tu?

Răspuns Câştigător
| irina300 a răspuns:

Buna!
Dar de ce ai vrea asta? In fine, dacă vrei sa ti se alăture gen la o activitate, trebuie sa il rogi frumos si sa ii spui ca ar înseamna foarte mult pentru tine dacă ar face asta cu tine.
Seara bunawinking

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Sex?

| RAY a răspuns:

La cat de disperati sunt uni in ziua de azi e destul sa le arati un san

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de baiat si ce vrei sa faca.

Pentru anumite chestii poti sa-i rogi direct in timp ce pentru alte lucruri trebuie sa stii cum sa negociezi.

Promite-i ca-l ajuti si tu candva sau ofera ceva in schimb.

Un baiat nu te ajuta gratis decat daca te simpatizeaza sau daca este casatorit cu tine.

Succes!

| UnBroken2016 a răspuns:

Le oferi sex

| Harley18 a răspuns:

Nu intotdeauna va fi cum vrei tu.