| El3nuTzZa_3230 a întrebat:

Buna!
Cum poti convinge pe cineva sati ia ceea ce vrei tu?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dandandu-i de inteles ca iti doresti foarte mult acel ceva, si ca te-ar face fericita daca l-ai aveahappy. Sau, pur si simplu spune-i in fata, daca persoana respectiva nu e prea inteligenta si nu se prindehee hee. Dar ai grija, ca exista cazuri cand doar se prefac ca nu inteleg, dar de fapt au inteles din prima! Succes si o zi frumoasa!happy

| aly a răspuns:

Faci ochii de catelusi...

| emokid_1733 a răspuns:

Spune-i in fata. Daca nu merge asa ii iei telu si cand iti ia ce vrei il dai inapoi.

| ღKittyღ_1281 a răspuns:

Roaga-l bate-l ca cap pana iti ia...asa am reusit sa merg eu in tabara in clasa a5-a...

Răspuns utilizator avertizat
| diana_8456 a răspuns:

Roaga`l, vorbeste`i frumos, spune-i ca acel lucru ti`l doresti cel mai mult, si va intelege!