| sweetgirl_2938 a întrebat:

Cum poti hipnotiza pe cineva?laughing)FUNDArolling on the floor

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Dar nici nu exista asa ceva...laughingrolling on the floor
e o prostie mai era o imisiune pe ptv laughingrolling on the floor

funda?:X

1 răspuns:
| dragutza_1869 a răspuns:

Auzisem eu cumva...de ex daca cineva nu e de-acord cu o propunere sau ceva, te uiti la persoana data in crestetu capului la un virtej din par si spui"te iubesc" de cel putin 50 ori da concentrata pe imaginea cu virtejul parului.si acea persoana cedeaza la ceva(la prop ceea de ex).
da poate e si o minciuna, nu stiu ca n-am incercat eu.
la multi ani!