| Fifylici a întrebat:

Cum poti hipnotiza pe cineva? Chestia asta chiar >functioneaza.?

Răspuns Câştigător
| rodasa a răspuns:

Nu da iti spun eu cum se face:
convingi un prieten sa se dea pacalit si marii magicieni care hipnotizeaza nu-i nici un truc am fost curios si am vazut ca sunt rude nu de gradul I ci de al II sau al III ASTAI TOATA SMECHERIA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa poti hipnotiza pe cineva cica trebuie sa stai intr-o camera goala si sa fie intuneric bezna iar tu trebuie sa te concentrezi bana vei vedea un punct alb