| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti muri in cel mai sigur si rapid mod?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ce?/ viata este frumoasa inca. Dumnezeu da ceva greu in viata ce viata grea eu am tu pai nimeni nu are asa viata dar merg inainte si pe mine ma ajuta Dumnezeu pentru ca eu merg inainte si nu las miinele in jos fii desteapta (destept) nu fa prostii gandeste-te la parintii tai ei te iubesc dar daca vei face asta pai ei nu vor avea pentru ce sa traeasca fiecare parinte nu vrea sa inmorminteze copilul sau dupa legile naturii copiii inmorminteaza parintii dar nu parintii copiii crede-ma eu tot am trecut prin asa ceva dar viata merge inainte vei gasi pe cineva cu care vei trai toata viata si vei vedea ca totul este bine happy. te rog mult nu fa prostii pliz

3 răspunsuri:
| CherNadya a răspuns:

Intrebarea era doar din curiozitate!

| SlymOvy a răspuns:

Pai eu as prefera cu otravawinking e cea mai usoara moarte parerea mea. Bineinteles eu nu ma gandesc sa ma sinucid.

| negrisor a răspuns:

O viata ai nu ai 10 traiestetio in cel mai frumos mod cu putinta ...si daca chiar vrei sa stii cum sa mori iti zic eu...te spanzuri sau iti tai clavicula in ambele parti ca are legatura cu inima si in maxim 5 minute te-ai dus si inca cv bei diluantwinking