| AndradaCecilia a întrebat:

Cum poti sa afli o parola la un cont de pe imvu?
Dau fundita!
Cat mai multe raspunsuri daca se poate!

Răspuns Câştigător
| HappyDay a răspuns:

O.O ...Parola de la un cont de imvu nu poti sa o afli.Bine,cand este cu 123456789 sau cu un nume de ex. Alexandra e usor.Dar cand este mai grea, nici gand.Decat daca ti-o spune propietarul contului.Dar de ce ai vrea un cont? nu il ai pe al tau (daca ai)? Strange-ti bani, fa cu cheat engine, etc.
Apoi iti poti cumpara o groaza.Pt ce vr parola altcuiva?

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

O parola la un cont de imvu nu prea poti sa o afli, doar daca persoana respectiva ti-o spune.
In cazul in care este contul tau intri pe imvu homepage si dai la change password si iti poti schimba parola ( asta in cazul in care contul ti-a fost spart).
Bafta!

| TraficantDeCocaCola a răspuns:

Pai i'a spart contul...happySi de aia vrea sa afle nu ca vrea sa afle parola la un cont care nu e al ei.