| BETTY_3018 a întrebat:

Vreau un cont imvu vip. cine imi poate da id si >parola?

Răspuns Câştigător
| Catecrs a răspuns:

Draga BETTY nu prea cred ca o sa gasesti un "fraier" ca sa zic asa sa iti dea cont plus vip. daca vrei vip. tot trebuie sa platesti si chiar daca ti l-al da cineva o sa iti dea totodata si sarcina de a plati abonamentul.Succes oricum. Funda!

12 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna BETTY! Si eu asi dori sa te ajut daca vrei da-mi un cont de al tau care nu e vip si eu am sa il fac vip P. s eu sunt de mult vip

| XdDeeDeeXD a răspuns (pentru Maria002):

Ma poti face si pe mine VIP?puppy dog eyes

| Maria002 a răspuns (pentru XdDeeDeeXD):

Da.astt.sa. vb.pe. private

| oOMeOo a răspuns (pentru Maria002):

Te rog fumos, ai dori sa ma faci si pe mine vippuppy dog eyes

| armagedon2010 a răspuns (pentru Maria002):

Te rog frumosss ai putea sa ma faci VIP? Te rog mult mult imi doresc de mult ia adresa mea stefan_portarul2009@yahoo.com

| ioanakiss a răspuns (pentru Maria002):

Poti te rog si pe mine sa ma faci vip? am facut alt cont daca vrei sa ma faci pe asta qioanaioanaioana parola :123456789

| impresivepanda a răspuns:

Hey ma ajutati si pe mine cu ceva va rog? si eu vreau sa ma fac vip dar danutzelll daca bagi parola si id si etc la site care l-ai dat te si face pe loc?

| pMadaq a răspuns:

Nu-i nimeni asa de tapalau sa-ti dea un cont imvu vip fara sai dai ceva in schimb

| pMadaq a răspuns:

Vreau si eu cont vip cine-mi face un cont sil face vip ai dau un alt cont. cine-mi face credit ai dau dublu cont.

| Danutzzel a răspuns:

Http://freevipimvu.weebly.com/ ia si fa-ti vip FREE. Funda?

| carmen333_3217 a răspuns:

Rrp te rog ma poti face pe mine te rog o sa pun asta si la o intrebare ca sa-ti dau funda dar uite contul:nimenidaro
si parola:33333333
te rog plzzzzzzzzz! puppy dog eyes

| carmen333_3217 a răspuns:

Nu da e usor sa devi vip dai la profilul tau acolo get to vip si dai apoi la mobile phone daca ai bani pe telefon trimite platesc la un numar ceti da ei acolo si in 24 de ore esti vip!

sau folosind yahoo messenger intri pe google scrii yahoo apoi te logezi si trimite un email in engleza cu numele si parola de la imvu la imved si daca vrei sa stii cum sa scrii in engleza cum si ce sa-i spui intra aici:

http://www.cautaindictionar.com/dictionar-roman-englez.html

sper ca te-am ajutat!