| poiuiyhvb a întrebat:

Cum poti sa agati un baiat? thinking

da nu asa, porcos gen rolling on the floor)))))))) "ce mai faci >pissi?:"
vreau alt mod, mai normal tongue

[sa rasp. baietii mai multrolling on the floor)))))]
mersi:p

Răspuns Câştigător
| ambutisare a răspuns:

Destul de normal... ii bagi limba-n gura laughing glumesc.
Intra in vorba cu el si fa-l sa inteleaga ca vrei ceva de la el.

6 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Incearca sa ii pui o intrebare, ca si cum ar fi din intamplare.
Incearca sa faci rost de id lui, de la un prieten sau o prietena de-a lui, si poate te imprietenesti si cu ei e un +winking
Dar sa nu il sufoci, nu cred ca baietilor le place asta.

| Drinni a răspuns:

La cercuri de muzica pictura literatura arta sau calsele de filologie serioasehappy

| Balonashee a răspuns:

Cu un carlig thinking straight face

| RELU2749 a răspuns:

Trebuie sa il faci gelos cu cel mai bun prieten al sau.
Prietenul sau sa stie ce vrei sa faci altfel o sa iasa ceva naspa.
Crede-ma la mine a functionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si incepe sa castigi bani adevarati
fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669

| d3mon a răspuns:

Priveste-l in ochii o sa-si dea seama ce vrei(daca e baiat destept) happybafta