| Blake1 a întrebat:

Cum poti sa "refolosesti" biletele ratp? are cineva >idei?:

Răspuns Câştigător
| →s ♥ ą← a răspuns:

=]]

1. pui pe deget clor si dai usor pe data si lasi sa se usuce

2.''freci'' de un perete neted usor (am incercat si functioneaza dar depinde si daca stii cum ca altfel il rupi)
3. cu parfumul
4.il pui undeva suprapus cu niste carti sau alte bilete.in timp se va duce cerneala
5.cumperi altu=]]

succes >big grin

4 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

Pai la mine a mers cam asa: le-am dat putin cu deodorant spray si am pulverizat de la 10 cm...si se sterge. Incearca!

| DeniiiD a răspuns:

La mine in Oradea ori le pastrez suprapuse pana se sterg, ori dau cu parfum sau acetona si apoi las sa iasa mirosul din ele. pe mine nu m-a prins niciodata laughing

| Blake1 explică:

Cum adica suprapuse?thinking

| lospogos a răspuns:

In Constanta le dai cu spray pe data laughing