| missprincess a întrebat:

Cum poti sa-ti stergi contul de pe clopotel?

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Pai trebuie sa ii dai pe forumul lui Aurel care este administratorului, si ii spui ca vrei ca acel cont (trebuie sa fii logata ca sa ii trm mesajul)sa fie sters happy:* totul este okhappy Succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor, dai jos de tot si acolo scrie daca ai probleme sa scrii la contact clopotel@. com si dai in 1 zi ti la sters asa am facut eu si mi-a reusit.

| ItDoesntMatter a răspuns:

Trebuie sa-i comunici administratorului, ii trimiti un mesaj privat, sincera sa fiu, si eu am facut asta si nici acum nu mi l-a sters