| WeLoveIceCream a întrebat:

Cum poti sa uiti ceva? De exemplu, eu am vazut din nou "Titanic"ul si ma gandesc in fiecare minut al zilei la Leonardo DiCaprio, ptk e ft ft ft ft ft ft ft >>dragootsz:":batting eyelashes. si nu mai pot sa mi'l scot din cap.si mereu cand ma gandesc la el ma simt frustrata si imi vine intr'un fel sa plang(nu stiu de ce). Cum pot sa uit de el, sau cand ma gandesc la el sa nu mai fiu frustrata? PLS Help mee! Acord

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

La mine rapp`u are efect.
Dar nu stiu cat 'efect' mai va avea ca deja m-a scos din multe depresi
Datorez asta radioului RADIO GREU DE DIFUZAT in special.
Eu sunt cu rapp`u ascult si imi trecebig grin
Ieri era sa sparg pc de nervi ca nu mergeaangry

| DiaNa357 a răspuns:

Buna.stiu cum e.si eu m-am,, indragostit,, o data doar ca nu de o vedeta ci de cineva mult mai mare decat mine.Credema ca doar cu timpul il vei putea uita, eu in 3 zile mi l-am scos din minte cu ajutorul prietenilor.Incearca sa iti ti mintea ocupata cu altceva si va trece.Stai linistita:*.

| Dr3yga20 a răspuns:

Uita-te la Hachiko a Dog story un film frumos.O sa uiti de Leonardo.

| WeLoveIceCream explică:

Sper sa mearga ideile voastre, ptk imi e teama sa nu il tin minte toata viata, sa nu il plac atat de mult.dar multumesc tuturor.am ascultat rock si parca a mai trecut dar doar 1%.tot tin asa de mult la obsesia mea.a, si am uitat sa va spun ca sunt incapatanatabig grin si m'a cam facut sa iau decizii, nu stiu daca bune sau rele, adica sa renunt la tot si sa ma indrept spre actorie. sa imi placa numai tipii exact ca personajul lui din titanic.amintiti'va! nu pot da funda decat la o pers. mai asteptam sa vedem cine va fi castigatorulbig grinhappy.va ubex:*:X

| madalina95 a răspuns:

O sati treaca cu timpu... chiar mai repede de cat te asteptii.