| Brioşicazburătoare a întrebat:

Imi place de un baiat dar problema este ca sta in alta tara si vine in tara doar in vacante anume de iarna si de vara (pentru ca are rude aici prietena mea e verisoara lui)
De cand a plecat luna trecuta ma gandesc mereu la el.Nu pot sa mi'l scot din gand.Cand vine as vrea intr'un fel sa ma apropii mai mult de el sa devenim prieteni mai buni pentru ca imi place mult de el si as vrea sa afle el singur adica sa isi dea seama ca il plac dupa cum ma comport cu el.Cum as putea face asta, dar fara sa afle prietena mea(verisoara lui)?
P.S : e spaniol love struck

3 răspunsuri:
| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html

| AndreSiAtat a răspuns:

Pai...can vine in tara incearca sa stai mai mult cu el si de exemplu sa o pui pe prietena ta sa se duca nushtiu panala magazin sa cumpere ceva sau nu stiu si sa ramaneti doar voi doi si sa te dai asa pe langa el si daca sa ii spui ca iti place de le si ce parere are despre tine......eu asa as proceda! Sper sa imi iei in considerare parea!winking

| cxvn2chvb a răspuns:

Cauti un moment in care ramaneti singuri si "sari" pe el. Avand in vedere ca vine rar eu sic sa nu pierzi timpul, daca arati cat de cat ok sigur nu te refuza. Baietilor le place sexul!