| dragutza a întrebat:

Cum poti scrie o intrebare anonima si apoi sa vezi ce raspunsuri ai primit?(o prietena de-a mea are cateva intrebari dar nu vre sa-si faca cont)

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, @draguta! Cum s-o posteze, deja stii, cum s-o gaseasca, iti explic imediat.winking Trebuie sa scrie in casuta "Cauta intrebari sau raspunsuri" (in partea de sus a paginii) un cuvant cheie (folosit in acea intrebare), preferabil unul care poate fi intalnit mai rar in alte intrebari, si apoi trebuie sa dea clic pe "Cauta". Ii vor aparea multe intrebari si raspunsuri, care contin acest cuvant. Ar trebui sa caute printre ele, pana da de intrebarea ei. Iar intrand la acea intrebare, va putea sa citeasca toate raspunsurile primite. Bafta! peace signwinking

| Elena97M a răspuns:

Cand scrii intrebare a nu trebuie sa fii logat.

Iar dupa ce ai pus intrebarea trebuie asteptata si aprobarea acesteia.

| geoolina a răspuns:

Daca nu are cont intra pe TPU si vede pagina de start sus in coltul din stanga este rubrica pune intrebarea ta aici, scrii intrebarea si alegi categoria si dupa aia dai trimite intrebarea, doresc sa o public si atunci deoarece nu este logata ii zpune daca vrea sa fie anonima sau sa isi confirme mailu si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tip de doina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balada populara.