| Mariposa97 a întrebat:

Cum poti sterge o intrebare de pe TPU?

2 răspunsuri:
| Ella_4255 a răspuns:

Nici eu nu stiu... eu am editato dar chestia cu editu nu e valabil mult timp dupa ceai postat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mesaj la contact cu link-ul intrebarii in care ceri stergerea acesteia si se va sterge dupa o anumita perioada de timp(poate dura chiar si 30 de zile).O metoda mai rapida ar fi raportarea, dar nu este valabila decat daca cel care raporteaza are minimum 5000 de puncte(lucru care nu e valabil in cazul de fata).