| printz3sa a întrebat:

Cum poti sterge o intrebare pe TPU?:X

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Poti sa-i scrii pe privat Stelei (adminul site-ului, StelaTPUro) sau dai clic pe CONTACT din pagina ta si urmezi pasii ori contact@tpu.ro.
Atentie, raportarea are rol de a opri abuzurile de pe site, in caz contrar utilizatorul poate fi sanctionat.
De asemenea trebuie sa ai un pic de rabdare pana la stergerea ei fizica!
Nu o poti face personal.
Pa, pa.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Nu poti. Ii trimiti nu email Stelei.Sus in dreapta la "CONTACT". Sper ca te-am ajutat.Pa-pa:*.