| monica_4690 a întrebat:

Cum poti verifica daca un baiat tine la tine sau vrea doar sa se distreze?

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Stiu eu o metoda mai noua. pe care a incercat`o o prietena si-a mers. Iti faci un alt id de fata si`i dai acelui baiat add in lista, incepi sa vorbesti cu el si dintr`o data vorbiti de prieteni. si`l mai intrebi din curiozitate daca iubeste pe cineva. la la la. chestii de genul asta. Il felul asta afli, dar te sfatuiesc sa schimbi felul scrisului, de exemplu nu scrie cu prescurtariile pe care obisnuiesti sa le folosesti tu, in caz de`l duce mintea si se prinde. Sper sa-ti fie de ajutor. happy

| MisterKat a răspuns:

Daca ii oferi distractie el va cauta ce ii dai! De obicei, fetele sunt mult mai destepte decat baietii, asa ca iti dai seama ce vrea de la tine! Succes!

| andreea_8479 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii cateva lucruri dsp acel baiat. ce fel de relatii a avut in trecut, modul lui d viata(de ex. daca ii place sa stea mai mult alaturi d baieti sh isi petrece ff putin tmp cu prietena)poti vb cu el inainte... daca ai o oarecare experienta in viata iti poti da seama cat de sincer este...prin comunicare poti rezolva multe

| andreea_8479 a răspuns:

Lasa l putin tmp sa umble dupa u... daca va tot insista at inseamna k el chiar t place sh vrea cv serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefate ca vrei sa te desparti de el, atunci vei vedea daca te roaga, implora sa continuati relatia.ai grija de temperamentul lui, daca e un tip ce tine la "gluma", poti!
mult succes si relatie frumoasa!