| andreiutza_4385 a întrebat:

Cum primesc bani de la iubit si de la serviciu pe lady popular?

3 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Pai nu trebuie sa faci nimic doar sa te angajezi si bani o sa vina si de la iubit la fel si spe sa te faci frumy pe LadyPopular si sa fi pe locul unu

| pitikaaa a răspuns:

Poi de la iubit nu trebuie sa faci nimic, zilnic cand intri banii o sa iti fie deja in cont si de la serviciu du-te la oras-locul meu de munca si selecteaza de acolo cate ore vrei sa lucrezi.Vei primi 50 $/8 ore.Succes.

| andreiutza_4385 explică:

Multumesc mult