| ivana a întrebat:

Cati bani trebuie sa ai pentru ati face iubit pe lady popular?

2 răspunsuri:
| AndreeaP99 a răspuns:

Buna.pentru a dobandi un iubit nu iti trebuie bani, ci iti trebuie cel putin lvl 1
daca ai lvl 1 te duci in oras te duci la discoteca(cladirea roz rotunda)si jos scrie du-te la flirt sau go to flirt dai clik pe el si o s iti spuna,, Acum ai un iubit" sau,, Ne pare rau dar nu ai prins din zbor pe nimeni" succes in continuare...

nu cersesc funde dar nu mi-ar strica unabig grin

| Roxidd19 a răspuns:

Nu trebuie sa ai bani! Tu trebuie sa mergi in oras la discoteca, si acolo jos, vezi ca scrie :"DU-TE LA FLIRT" mno dai acolo...dar vezi ca poti avea iubit sau iti spune sa incerci maine big grin sper ca te-am ajutat! Succes:* Fundita?