| Raisa a întrebat:

Cum procedez cu apa oxigenata sa-mi deschid culoarea parului de pe brate si picioare?
mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Umezeste o bucata de vata cu H2O2 (apa oxigenata) si da-ti peste firele de par.Merge!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Te stergi cu un disc demachiant (vata) inmuiat (a) in apa oxigenata.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Gabriela si crema ramasa pe firele de par nu diminueaza oxidarea firelor de par?
KaTaLeeNa vezi ca e posibil sa iti irite pielea, trebuie lasata cateva ore, si in functie de par, e posibil ca oxidarea sa se produca prea slab. Intai faci o proba pe o portiune mica de piele, undeva sensibil, pentru test. Nu ai vrea arsuri sau vreo reactie urata peste tot.
Si nu imi explic cum dar cumva se regenereaza, asta am observat vara la mine cand se deschide culoarea de la soare.

| asdgfhresry a răspuns:

H2O2 arde sa stii.