| Yoanna_4969 a întrebat:

Culoarea parului meu este saten deschis. As vrea totusi sa imi mai deschid la culoare parul cu o nuanta sau 2. Cum ar trebui sa procedez? [fara sa merg la salon] Imi puteti spune ce ar trebui sa cumpar pentru asta? Multumesc anticipathappy

3 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Este o pudra din plante cae ati deschide parul.Se cheama RIVIT.Asa ca poti ancerca al l-asi an cap cat crezi tu.

| Adeeeee a răspuns:

Stiu ca zeama de lamaie ajutaa...dar sa nu o aplici direct pe par pentru ca in timp, are un efect de subtiere a firului...in ultima apa de clatire pui cam o lingura de zeama/ litru de apa.big grin Si ceaiul de musetel folosit la clatire timp de cateva saptamani sau apa oxigenataa sunt eficienteee.

| îîîîîî a răspuns:

Ma bine du`te la salon. o prietena si-a pus f mult decolorant si acum arata ca dracu' laughing + a inceput sa ii cada parul'.