| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Cum pun Mozilla ca pagina principala, de pornire? [Adica cand dau de ex. pe Mail sa imi intre pe Mozilla nu pe I. Eon the phone

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Azi am schimbat si eu browser.ul.

Intrii la Start -> Set program access and defaults -> Custom [ dai click pe sageata in jos ] -> Choose a default Web browser -> si alegi Mozilla.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand iti instalezi programul mozila il ai instalat probabil, in desktop apare o iconita apesi pe ea scrie Mozila Firefox si de acolo e pagina principala.

| Dαиełłe a răspuns:

Buna
deci cand intrii pe mozila...scrie sus de tot tools dupa dai la options si dupa o z iti apara o fereastra si are mai multe optiuni dai la prima MAIN si scrie home page si acolo scrii www.google.com si gatha dupa day X si intri dinow si gatha :X:X:Xfunda?:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sus in colt ai o casuta scrie home.Tii apasat pe pagina mozzila si o duci pe casuta aia si iti pune o intrebare si dai ok sau yeas depindewinking