| DiazAndreea a întrebat:

Cum pun parola la mesaje? telefon Nokia e5/00

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

O sa incerc sa caut ceva, dupa ce mananc happy

5 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Gasesti in setarile telefonului, la securitate, daca nu, poti gasi ceva softuri cred cu care poti proteja ce vrei pe telefon, in functie de ce sistem de operare ai pe el happy

| DiazAndreea explică (pentru Mann02):

Poti sa ma ajuti? Este bazat pe platforma S60 cu sistemul de operare Symbian v9.3

| Mann02 a răspuns (pentru DiazAndreea):

O sa incerc sa caut ceva, dupa ce mananc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai parola la telefon. Este posibil sa-ti mai pui o parola la Nokia Suite, dar pe telefon nu cred ca poti parola fiecare mesaj in parte.
Salveaza-le pe calc. cu Nokia Suite, le arhivezi si pui parola la arhiva.

| blondyna9o a răspuns:

La setari...la securitate si bagi parola acolo

| DiazAndreea explică (pentru blondyna9o):

Unde la securitate?