| NicusorYo a întrebat:

Cum pun parola la un folder de-al meu pentru mine important si secret.
Am vazut parole la unele programe criptate, cum pun si eu parola la un folder?
Fundawinking
O zi frumi

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Exista asemenea programe, le-am incercat, dar nu am gasit inca niciuna sigura, deseori materialele din folder-ul parolat a devenit inutilizabil!
Ai 2 variante posibile: iti ascunzi folderul undeva bine, intr-un sub-folder, doar de tine stiut si-l faci invizibil sau iti schimbi sistemul de operare si inveti / folosesti Linux, care permite asa ceva, asa functioneaza, cu drepturi de acces pentru orice fisier sau folder (director).

---> Numai bine! puppy dog eyes

1 răspuns:
| DonCorleone a răspuns:

Pai poti sa il muti in :C intr-un folder ascunswinking
de paroloat nu stiu thinking