| bkb300 a întrebat:

Cum pun pozele de pe telefon pe calculator imi trebuie un program ssau ceva si da am cablu de date sony ericson.

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Deci daca ai calbu USB conectezi cablul la pc,si intri dp calculator in poze de pe tel,si dai copy si paste la tine in pc.
daca ai card cu un adaptor pentru card, e mult mai usor, introduci cardul in pc-ul tauwinkingeu asa folosesc la telu meu Sony Ericsson C905,

| AdeJustMe a răspuns:

Cu un cablu usb sau iei cardul de memorie din telefon il pui intr-un cititor de carduri apoi conectezi cititorul de carduri la calculator