| AnushkaAxy a întrebat:

Cum reactionati cand aflati sau stiti ca sunteti barfiti de colegi/e sau prieteni/e?

7 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Nu ma interesaza ce spuneau despre mine, am inteles ce fel de persoane sunt si alta data ii evit asa subtil.

| iDangerous a răspuns:

Nu are roat să îţi baţi capul cu astfel de oameni. Ei nu au oglindă acasă. Răul care îl fac altora se va întoarce împotriva lor. Eu personal nici nu îi bag în seamă.

| Axys a răspuns:

Buna
eu reactionez urat adica ma inervez rau si i cer explicati si i-as zice ca nu-i o persoana de incredere... si in primul rand nu as mai respecato cu salut!

pentru ca nu merita atentia mea daca si atunci i va pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt calm, ca de obicei.

| Enanita a răspuns:

Buna!

Nu le acord atentie! Nu cred ca merita sa te agiti pentru cineva care te vorbeste pe la spate, si nu are curajul sa iti spuna in fata ce crede despre tine.

O seara frumoasa!

| gozzila a răspuns:

Ii ignor. nu merita sa imi bat capul. daca ma barfeste inseamna ca ii depasesc cu ceva.

| Lucian_Roman_1996 a răspuns:

Ii ignor complet pana cand ii prind cu ceva josnic apoi le spun ce gunoaie is ca ma barfesc si pe deasupra le-o dau si pe aia mai grava cu care l-am/am prins/o, toti se simt de c***t cand le faci asa, asa ca fa-o... caci daca il/o confrunti direct o sa poata sa ti-o intoarca, dar daca il acuzi de ceva josnic pe deasupra n-o sa mai aiba ce face.