| alexoprondrina a întrebat:

Cum s-au sustinut probele pentru cursurile de chitara la palatul copiilor din bucuresti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce coincidenta! Si eu urmez acele cursuri, dar stateam prea departe, asa ca am vorbit cu profesorul de chitara de acolo si l-am rugat sa vina la scoala mea cu fluturasi pentru copii care doresc sa urmeze cursurile in scoala. L-am ajutat putin pe profesor cu editarea fluturasilor. Incearca sa procedezi si tu asa.