| G66 a întrebat:

Pentru cei care stiu.Sunt bune cursurile de dans modern si chitara de la Palatul copiilor din Ploiesti? Adica daca inveti ceva acolo, sau e doar asa te invata cateva miscari/acorduri.
dau funda :*

Răspuns Câştigător
| RegalusDekaron a răspuns:

Am un prieten care a facut cativa ani cursuri de chitara acolo si stie foarte bine, are un mic band poate canta melodii de pe ureche, recunoaste note etc. Eu l-am vazut cantand si zic ca e bine

| G66 explică (pentru RegalusDekaron):

Sti cumva ce program avea? era in timpul saptamanii sau sambata si duminica?

3 răspunsuri:
| RegalusDekaron a răspuns:

El mergea sambata. nu stiu programul

| G66 explică (pentru RegalusDekaron):

Multumesc frumos :*