| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Cum sa adaug o poza in photo shop? Sunt la inceput si prea stiu pe unde trebuie sa apas happy

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ca să încarci o imagine pentru editare click pe File> Open sau apasă CTRL + tasta O (ții apăsată tasta CTRL apoi O).
http://youtu.be/MuOSYGdc6oI

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru DDCC):

Multumesc! Videoul m-a ajutat mult :*.

| DDCC a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Cu plăcere.
Există multe alte tutoriale pe YouTube, nu trebuie decât să vrei să înveți cum.

P.S. Lasă-i pe ceilalți cu jignirile lor.

4 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Bună!
Dacă nici să bagi o poză în Photoshop nu ştii, fă bine şi învaţă-l mai întâi. Pare simplu, dar nu orice idiot îl poate folosi.
Pa pa!

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru sophieLY):

Nu stiu pentru ce ma faci idioata? O.o Eu nu ti-am zis tie nimic. Daca sunt la inceput nici nu am de unde sa stiu sa il folosesc.