| dymcik a întrebat:

Cum sa aflu daca prietena mea tine la mine cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

Un test va rezolva dilema ta.
Trimite-i sms-uri dupa un alt numar si da-te un alt baiat interesat de ea.
Daca ea devine interesata de el e clar ca nu tine la tine.
Succes...

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Din felul ei de a se comporta cu tine.

| buburuzAndreea a răspuns:

Nu o pune la incercari, nu-i intinde curse, sau mai stiu eu ce, in niciun caz nu e asta solutia. Daca este in continuare prietena ta, e clar ca tine la tine. Sentimentele vor deveni si mai puternice in timp. Stiu ca e aiurea sa te indragostesti de cineva si sa nu stii daca sentimentele iti sunt impartasite cu aceeasi intensitate. Simti ca te arunci cu capul inainte si iti e teama sa nu te arzi. Dar asta e, in iubire trebuie sa risti. Nu vei putea sa stii niciodata ce e in inima ei. Poate asta face totul sa fie asa de interesant si de frumos.

Sfatul meu e sa nu te mai gandesti la asta. Bucura-te de relatia voastra fara sa mai cauti explicatii. In timp vei avea mai multe dovezi de iubire si te vei simti mai sigur de sentimentele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... Incearca sa te apropii cat mai mult de ea si mai ales de prietenii ei. Dupa ce te-ai apropiat suficient de mult incearca sa vorbesti cu prietenul sau prietena ei cea mai buna ca sa afli de la ei ce crede despre tine si cat de mult tine la tine. Fiind prietenii ei cei mai buni trebuie sa stie ceva doar nu o tine totul ascuncs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ma aflu in aceeasi situatie... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma ajutat sa-mi dau seama daca prietena mea tine la mine modul in care se uita la mine, genu ala de privire afectiva, si nu iti fa probleme daca esti atent la ea cateva zile in mai multe situatii
o sa-ti dai seama, genu ala de privire e inconfundabila; daca bineinteles si tu ti la ea