| SuicideWillSave a întrebat:

Cum sa fac sa imi fac sanii sa creasca mai repede fara sa imi pun silicoane sau alte chestii? Am sanii mici si ii vreau mai mari dar acum, fara sa astept sa treaca timpul.Cum sa fac? Va rog mult sa imi spuneti.Dau funda

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tinctura de marar de la farmacie ajută la cresterea sînilor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exista un tratament natural... Foarte natural, dar dureaza 9 luni.

| LoveSleep a răspuns:

Noroc cu generația asta a ta care o să ne scoată din rahat. Suntem salvați!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca exista vreun leac minune care sa ti faca bustul sa creasca peste noapte! Daca mama natura n a fost prea generoasa nu prea ai ce face. Exista tot felul de creme si pastile pe internet la care se fac reclama intens dar nu cred ca au rezultatele scontate de ei. Incearca tinctura de marar si maseaza sanii in fiecare seara deoarece intensifica circulatia in zona. Alterneaza dusul cald cu cel rece pentru cateva secunde pe sani. Unele sporturi precum inotul si ridicatul de greutati usoare se spune ca ar ajuta la tonifierea si dezvoltarea bustului. Nu te astepta la rezultate spectaculoase. Acestea se obtin numai prin implanturi de silicon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti mai bine concentreazate sa iti maresti fundul

| Vanishgold a răspuns:

Îngrașă-te. O parte din grăsime se va depune și acolo unde vrei tu, e simplu, doar mănâncă. Dacă din dorința de a avea sâni mai mari, ești dispusa să te alegi cu niște vergeturi pe sâni înainte de vreme, fă-o.