| blajsb a întrebat:

Cum sa castig increderea colegilor mei de clasa? nu am nici-un prietene in clasa aia si sunt eu insumi

Răspuns Câştigător
| xxD a răspuns:

Pai ai putea incerca sa le iei apararea in fata celorlalti din scoala. Daca vr-un coleg face vr-o prostioara nu-l para si arata-i ca esti alaturi de el.Incearca sa ai o discutie deschisa cu toti colegii tai si spune-le ca vrei sa le castigi increderea. Vorbiti despre ce aveti in comun.Cam atatea idei mi-au venit.Succes cu colegiiwinking

3 răspunsuri:
| xxD a răspuns:

Heii.love struck Ma bucur ca am putut sa.ti dau niste idei!

Sper sa te ajute!:X

| Capy a răspuns:

Din ce oras esti
?

| dulcica97 a răspuns:

Pai fi mai glumeata spune-le glume du-te la ei si intreaba-i de vorba spune-le complimente si invita-le pe undeva sau pe la tine o sa vezi ca o sa le pari simpatica dupa aceea